Ytterfoder mässing

231847

YTTERFODER, 2 st, 1800-talets slut, mässing, genombruten dekor, höjd 15,5-26,5 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 26

Ytterfoder mässing

Budhistorik (13 bud)
1163685
1 400
1163698
1 300
1163685
1163683
1163682
950

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.