Väggspegel 1800-tal

231839

VÄGGSPEGEL, 1800-tal, förgylld, 90x67 cm

Skador, färgbortfall, senare retuscheringar

Speglar

Rum 8

Väggspegel 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

1165100
1165099
1 400
1165097
1152706

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.