Matgrupp 1800-talets slut

231826

MATGRUPP, 7 dlr, 1800-talets slut, bemålat, skuren och bronserad dekor, bordets mått höjd 76, 140x112, 2 iläggsskivor vardera bredd 43 cm medföljer

Färgbortfall, bruksslitage

Rum 3

Matgrupp 1800-talets slut

Budhistorik (6 bud)
1164646
10 500
1164643
10 000
1164642
9 000
1164635
6 200
1163758

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.