Oidentifierad konstnär oljemålning

231813

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, mansporträtt, daterad 18 13/2 67, olja på duk, 65x52 cm

Smärre krakelyrer

Konst, Måleri

Fack 3

Budhistorik (4 bud)

1163577
450
1162972
1152639
1150925

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.