Jim Dine grafiskt blad

231787

DINE, Jim (född 1935): Dorian Gray in Multi-Colored Vinyl Strip Cape, färglitografi, 1968, signerad och numrerad Jim Dine 14/100, 40,5x20,5 cm
Proveniens: Galerie Börjeson, Malmö

Rum 4

Jim Dine grafiskt blad
Budhistorik (21 bud)
1155190
3 800
1153678
3 600
1155189
3 400
1153678
3 200
1153053

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.