Skåp Karl Johan

231784

SKÅP, 1 par, Karl Johan, fanérade i mahogny, nyckelbussningar i ben, fotavslut i form av svartmålade lejontassar, vardera höjd 112, 52x52 cm

Fanérlagningar, fanérskador, del vid en av dörrarnas övre vänstra hörn saknas

Ändringar/tillägg
En nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 4

Skåp Karl Johan

Budhistorik (6 bud)
1164960
8 000
1161532
1155668
2 800
1154925
1152648

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.