Spegel 1800-tal

231775

SPEGEL, 17/1800-tal, förgylld, träskuren dekor och pastellage av rocailler och lagerkrans, 93x62 cm

Skador, sprickor

Speglar

Rum 8

Spegel 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
1163234
4 800
1163080
4 600
1163079
4 400
1163076
4 200
1159313

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.