Spegel rokokostil

231772

SPEGEL, 1800-tal, rokokostil, förgylld, dekor i pastellage, 122x49 cm

Sprickor

Speglar

Rum 2

Spegel rokokostil

Budhistorik (25 bud)
1162845
5 800
1162380
5 600
1162380
5 200
1162844
5 000
1162380
4 800

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.