Stolar

231739

STOLAR, 1 par, bläckblått skinn, kromad stomme, 1960/70-tal, höjd ca 103 cm

Skador på kädseln

Rum 6

Stolar

Budhistorik (2 bud)

1164885
1153746

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.