Lars Norrman färglitografi

231726

NORRMAN, Lars (1915-1979): Två kvinnor, signerad, färglitografi, 108/360, 57x36 cm

Fack 6

Lars Norrman färglitografi
Budhistorik (14 bud)
1161934
950
1158838
900
1158796
850
1151381
1158794

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.