Klaffbord 1800-tal

231725

KLAFFBORD, 1800-tal, mahogny, låda i sargen, höjd 73, 81x97 cm, nyckel finns

Ytskador

Rum 5

Klaffbord 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

1158072
550
1149971
1149685
1149555

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.