John Carlson oljemålning

231723

CARLSON, John (1896-?): Motiv från Hagalund, signerad och daterad -51, olja på pannå, 39x53 cm

Konst, Måleri

Rum 4

John Carlson oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1162461
1 400
1162537
1 300
1162461
1152168
1162015

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.