Soffbord

231715

SOFFBORD, 1950/60-tal, jakarandafanérat med intarsia, fotavslut i mässing, höjd 50, 110x53 cm

Ytslitage och smärre kantskador

Rum 3

Soffbord

Budhistorik (10 bud)
1161564
1159622
1161559
1159622
950
1161557
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.