Fickur 1800-tal

231692

DAMFICKUR, 18 k guld, ca 1860, emaljtavla, cylindergång, boett nr:16259, boett med räfflad kant, baksida med dekor i grön emalj och rosenstenar, nyckel finns, diameter 35 mm, vikt 26,5 g

Emaljskador

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Fickur 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

1158863
1152842
1152841

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.