Skrin barock

231688

KABINETTSKÅP, 1700-tal, ek, beslag i smide, svärtad inredning med 11 lådor, höjd 31, 44x28 cm

Dörrarna och bakstycket har slagit sig, dragspännen saknas, smärre ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Diverse

Rum 3

Skrin barock

Budhistorik (9 bud)
1163734
3 400
1163732
3 200
1158297
750
1158037
700
1155930
650

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.