Tallrikahylla 1800-tal

231685

TALLRIKSHYLLA, 1800-tal, gulmålad, profilerade gavlar, höjd 116, 149x34 cm

Ytskador

Tallrikahylla 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

1163089
1162974
850
1154366

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.