Grafiska blad

231676

GRAFISKA BLAD, 6 st., ur L'Art d'Aujourd'hui, 1950-tal, efter J. villon, J. Deyrolle, W. Baumeister, S. Taeuber-Arp, J. Gris, E.W. Nay, serigrafi och träsnitt, bladstorlek, 31x23 cm

Slitage, mindre veck

Monter 24

Grafiska blad

Budhistorik (15 bud)
1161590
2 400
1161574
1161572
1161569
1 900
1161562
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.