Ragnar Persson oljemålning

231674

PERSSON, Ragnar (1905-1993): "Marknad", signerad R.P, á tergo betitlad och signerad Ragnar Persson, olja på pannå, 12x21 cm

Konst, Måleri

Monter 24

Ragnar Persson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1161154
1 900
1161068
1 800
1161068
1 600
1160336
1160335

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.