Ragnar Persson oljemålning

231673

PERSSON, Ragnar (1905-1993): På dansbanan, monogramsignerad R.P, olja på duk, 27x35 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Ragnar Persson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1161150
5 000
1161149
4 600
1161148
4 400
1161147
4 200
1160339

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.