Slagbord rokoko

231670

SLAGBORD, 1700-tal, rokoko, bemålat, låda i sargen, höjd 73, 58x93, total längd 102 cm

Omarbetat, lagningar, lös del medföljer (finns att avhämta vid Utlämningen)

Rum 1

Slagbord rokoko

Budhistorik (10 bud)
1163697
6 400
1163695
6 200
1163693
6 000
1163692
5 000
1163691

Slutpris SEK:
6 400
611 EUR, 687 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.