Fällbord 1800-tal

231668

FÄLLBORD, 1800-tal, skivan fanérad i mahohy, pelarfot i svärtat trä, höjd 66, diameter 58 cm

Bruksslitage

Rum 4

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

1162418
1160035
1158292

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.