Slagbord 1800

231656

SLAGBORD, 1800-talets första hälft, vitmålat, höjd 76, 55x108, total längd 181 cm

Sprickor, slitage

Rum 4

Slagbord 1800

Budhistorik (8 bud)
1162488
1162411
1162393
700
1162390
650
1159967
600

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.