Skrivbord Louis XV-stil

231653

SKRIVBORD med tre lådor i sargen, skinnklädd skiva med guldsnitt, 1800-talets slut Louis XV-stil, fanérad med jakaranda, förgyllda beslag, höjd 75, 115x66 cm

Nyckel saknas

Rum 2

Skrivbord Louis XV-stil

Budhistorik (12 bud)
1162977
6 200
1162971
6 000
1162964
5 800
1162962
5 600
1162486
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.