Skulptur

231642

NICKEDOCKA, 1800-talets första hälft, i form av fransk soldat med standard, nickfunktion med gapande mun, bemålat trä och pastellage, höjd 25,5 cm

Skador

Leksaker, Diverse

Monter 26

Skulptur

Budhistorik (10 bud)
1162096
3 200
1163404
3 200
1162096
2 400
1163403
1162096
1 700

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.