Oidentifierad konstnär blandteknik

231623

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, figurkomposition, blandteknik, signerad A Döry?, 62x48 cm

Gulnad och veckad

Konst, Måleri

Fack 9

Budhistorik (10 bud)
1160036
750
1161162
700
1160036
650
1161160
600
1160036
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.