Matbord med iläggsskivor

231622

MATBORD, 2-delat, med 2 iläggsskivor, 1800-talets slut, svarvade och kannelerade ben, bemålat, höjd 79,5 62x124 vardera, förlängningspinnar medföljer, 147,5 resp 95, totallängd 250 cm

En bordsskiva lös, ytskador, senare bemålat

Rum 12

Matbord med iläggsskivor

Budhistorik (7 bud)
1163395
2 600
1163191
2 400
1163072
1162619
1161920
750

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.