Puderstol

231618

PUDERSTOL, 17/1800-tal, bemålad, klädd i allmogetyg, sitthöjd 45 cm

Tygskador och färgbortfall, senare bemålat

Rum 4

Puderstol

Budhistorik (3 bud)

1162582
500
1162269
1162268

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.