Stuginteriör oljemålning

231614

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stuginteriör med figurer, signerad Hahn Midwood, olja på duk, 76x63 cm

Lagning

Konst, Måleri

Rum 6

Stuginteriör oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1161187
5 600
1161175
5 400
1161011
5 200
1160924
5 000
1160924
4 400

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.