Sybord 1800-tal

231613

SYBORD, 1800-tal, palisander med intarsia, på pelarfot, inredning med lock och benknoppar, höjd 76, 45,5x38,5 cm

Smärre ytskador, renoverad, nyckel saknas

Rum 6

Sybord 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
1160915
950
1159285
900
1160914
850
1159285
1160824
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.