Skåp 1800-tal

231578

SKÅP, 1800-tal, delvis skuren dekor, höjd 193, 123x57 cm

Nyckel saknas, fanérskador, smärre torrsprickor

Rum 10

Skåp 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

1154820
1153722
950
1151817
900
1149831

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.