Ulf Wahlberg litografi

231546

WAHLBERG, Ulf (född 1938): "Skrotbilar", signerad Ulf Wahlberg 99, 152/230, färglitografi, 40x56 cm

Fack 4

Ulf Wahlberg litografi
Budhistorik (9 bud)
1161413
1 300
1161028
1151915
1151915
1151204
650

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.