Slagbord furu

231545

SLAGBORD, 1800-tal, gråmålad furu, höjd 77, total längd 104x167 cm

Bruksslitage

Rum 5

Slagbord furu

Budhistorik (18 bud)
1160937
1 900
1160933
1 800
1160933
1 700
1160936
1 600
1160933

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.