Ulf Wahlberg litografi

231544

WAHLBERG, Ulf (född 1938): "Los Angeles", signerad Ulf Wahlberg 99, 219/230, färglitografi, 57x75 cm

Fack 12

Ulf Wahlberg litografi
Budhistorik (12 bud)
1161266
2 400
1161273
1161266
1 900
1161270
1 800
1161266
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.