Köksbord/bakbord furu

231543

KÖKSBORD/BAKBORD, 1800-tal, med låda i sargen, furu, höjd 75, 133x74 cm

Bruksslitage

Rum 8

Köksbord/bakbord furu

Budhistorik (44 bud)
1161301
7 200
1161296
7 000
1161299
7 000
1161296
6 800
1161298
6 600

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.