J-E Franzén litografier

231542

FRANZÉN, John-Erik (född 1942):(2) "Från San Bernadino I och II", signerade och daterade JEF 1998, 64/320 samt 140/320, färglitografi, 19x22 cm

Fack 5

J-E Franzén litografier

Budhistorik (3 bud)

1150561
1150025
1 600
1150024

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.