Bricka Svenskt tenn

231538

BRICKA, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1925, hänklar i form av snäckor, längd 44 cm

Lagning, bristningar, slitage

Diverse

Monter 25

Bricka Svenskt tenn

Budhistorik (17 bud)
1160232
1161077
1160232
1161076
950
1160232
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.