Monica Sahlin oljemålning

231537

SAHLIN, Monica (född 1948): "Äppelknyckarna", signerad Monica Sahlin, olja på duk, 65x53 cm

Konst, Måleri

Monter 25

Monica Sahlin oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1161804
950
1161792
900
1161802
900
1161792
850
1161751

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.