Einar Jolin färglitografi

231529

JOLIN, Einar (1880-1976): Utsikt mot stadshuset, signerad, HC 5/40, färglitografi, 46x55 cm

Rum 6

Einar Jolin färglitografi
Budhistorik (10 bud)
1160830
1 800
1160828
1 700
1160510
1 600
1160825
1 600
1160510

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.