Olle Bonnier pastell

231528

BONNIÉR, Olle (född 1925): Rymdkomposition, signerad och daterad O. Bonnier -88, pastell, 26x34,5 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Olle Bonnier pastell

Budhistorik (11 bud)
1152653
3 200
1159605
1152653
2 800
1159604
2 600
1152653
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.