Skrin 1800-tal

231524

SKRIN, 1800-tal, bemålat, höjd 30, 61x43 cm, nyckel finns

Skador

Rum 3

Skrin 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

1161345
1158645
1156773

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.