Spegel med konsolbord Karl Johan

231518

SPEGEL med KONSOLBORD, Karl Johan, mahogny, dekor av mässing, spegelns höjd 143x70 cm, konsolbordets höjd 80, 69x37 cm

Smärre fanerskador, ytslitage

Speglar

Rum 4

Budhistorik (12 bud)
1160723
1160726
1160723
3 800
1160725
3 600
1160723
3 400

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.