Kyrkljusstakar 1 par

231504

KYRKLJUSSTAKAR, 1 par, brons, omkring 1900-tal, med punsad dekor, höjd ca 30 cm

Skaftet lite sned, slitage

Belysning, Ljusstakar

Rum 2

Kyrkljusstakar 1 par

Budhistorik (4 bud)

1152710
1152709
1152708
550
1152270

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.