Lynge Ahlberg olja

231503

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Komposition, signerad Lynge-A, olja på duk, 28x22 cm; oramad

Konst, Måleri

Monter 23

Lynge Ahlberg olja

Budhistorik

2014-02-26 kl 15:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.