Ingegerd Torhamn oljemålning

231502

TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): Utan titel, olja på pannå, osignerad, 61x50 cm
Proveniens: Konstnärens sterbhus

Ytslitage

Konst, Måleri

Fack 7

Ingegerd Torhamn oljemålning
Budhistorik (17 bud)
1161054
1 600
1157465
1155038
1 400
1150168
1 300
1155036
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.