Ingegerd Torhamn oljemålning

231501

TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): Utan titel, olja på pannå, osignerad, 61x50 cm
Proveniens: Konstnärens sterbhus

Ytslitage

Konst, Måleri

Fack 4

Ingegerd Torhamn oljemålning
Budhistorik (18 bud)
1161466
1160180
1161351
1160180
950
1159279
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.