Ingegerd Torhamn oljemålning

231500

TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): Utan titel, olja på pannå, osignerad, 61x50 cm
Proveniens: Konstnärens sterbhus

Ytslitage

Konst, Måleri

Fack 4

Ingegerd Torhamn oljemålning
Budhistorik (8 bud)
1156587
1161315
750
1156587
700
1161314
650
1156587

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.