Anshelm Schultzberg oljemålning

231483

SCHULTZBERG, Anshelm (1862-1945): Motiv från Ludvikatrakten, signerad och daterad Schultzberg Ludvika 1898, olja på duk, 73x98 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (20 bud)
1161474
8 400
1161473
8 200
1161472
8 000
1161471
7 800
1161470
7 600

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.