Reinhold Ljunggren färglitografi

231479

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Gårdsmotiv, signerad R Ljunggren, 234/310, färglitografi, 47x35 cm

Fack 7

Budhistorik (4 bud)

1161327
450
1159349
1151800
1150131

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.