Oskar Berman akvarell

231435

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Stadsmotiv med hus, akvarell, signerad Oskar Bergman, 38x56 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Oskar Berman akvarell

Budhistorik (9 bud)
1159785
1159784
1159357
950
1159356
900
1159000
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.