Anna Palm akvarell

231432

PALM, Anna (1859-1924): Vinterbild med byggnad, signerad Anna Palm, akvarell, ca 26x33 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Anna Palm akvarell

Budhistorik (25 bud)
1161272
4 600
1161832
4 400
1161272
4 200
1161831
1161272
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.